Na základě Vašeho souhlasu Vás mohou společnosti skupiny Philips kontaktovat s reklamními zprávami prostřednictvím e-mailu, SMS a jiných digitálních kanálů, jako jsou mobilní aplikace a sociální média. Abychom Vám mohli tyto zprávy přizpůsobit na míru a poskytnout Vám tu nejlepší, individuální zkušenost, analyzujeme a kombinujeme Vaše osobní údaje.
Tyto údaje mohou zahrnovat:Vámi poskytované údaje
Údaje, které s námi aktivně sdílíte: Vaše jméno, datum narození či věk, e-mailová adresa, adresa bydliště, země, pohlaví, telefonní číslo, profily na sociálních médiích.Údaje získané z Vašich interakcí se společností Philips
Údaje o Vašich interakcích a používání digitálních prostředků Philips, jako jsou sociální média, webové stránky, e-mail, aplikace a připojené výrobky. Tyto údaje mohou zahrnovat: IP adresu, soubory cookie, informace o zařízení, zprávy, na které kliknete, údaje o poloze a navštívené webové stránky.Společnost Philips Vám dává možnost svůj souhlas kdykoliv zrušit.

Více informací naleznete v Oznámení o ochraně osobních společnosti Philips a v Oznámení o souborech cookie společnosti Philips.

philips

Promo akce skončila.Pořiďte si televizor série Performance spolu se soundbarem série 6 nebo série 7 značky Philips a získejte peníze zpět.


Stačí si u vybraných prodejců v období od 1. února do 31. března 2022 zakoupit televizor Philips ze série Performace s jakoukoli úhlopříčkou a k tomu jeden soundbar ze série 6 nebo série 7 zařazený do akce a po registraci nákupu Vám vrátíme 4 000 Kč zpět. Skvělé zážitky s tím pravým televizorem se špičkovým zvukem od Philips.

Pro více informací o akci a produktech navštivte naši stránku Philips.cz.

Jak získat peníze zpět?

  • 1.Pořiďte si televizor série Performance a soundbar série 6 nebo série 7 značky Philips u vybraného prodejce na jednom dokladu o koupi.
  • 2.Zaregistrujte svůj nákup na registrační stránce www.tv-akce.cz nejpozději do 14 dnů od data zakoupení produktů.
  • 3.Po schválení registrace vám bude na účet uvedený při registraci vrácena částka 4 000 Kč zpět.
  • Příslušnou slevu lze uplatnit jedním dokladem o koupi jedním zákazníkem jen jednou. Pokud zákazník jeden z produktů vrátí, v zákonem stanovené lhůtě, nárok na vrácení peněz mu zaniká. Akce je platná pouze pro zboží zakoupené na území České republiky a nelze ji kombinovat s jinými prodejními akcemi.
  • Podrobné podmínky prodejní akce jsou uvedeny v pravidlech uveřejněných na této stránce..